Udskriv Limfjordscup 2019 U10 drenge 5-mands
Pulje 29: Pulje 30: Pulje 31: Pulje 32:
Ry 1   Skjern GF Bording IF 1 Sydmors
Gauerslund Ry 3   Stavtrup 2 Struer B
Stavtrup 3 Ommersyssel IF Ry 2 Stavtrup 1
Bording IF 2 GNIF   Sammenholdet Lemvig GF 2
Lemvig GF 1        
Dag Tid Bane Kampnr Pulje Hjemmehold Udehold Resultat
               
Lørdag 8:05 12 1901 29 Ry 1 Bording IF 2 3-0
Lørdag 8:05 13 1902 29 Gauerslund Lemvig GF 1 2-2
Lørdag 9:20 12 1903 29 Stavtrup 3 Ry 1 3-0
Lørdag 9:45 12 1904 29 Bording IF 2 Gauerslund 3-2
Lørdag 12:40 8 1905 29 Lemvig GF 1 Stavtrup 3 0-2
Lørdag 13:05 8 1906 29 Gauerslund Ry 1 0-5
Lørdag 16:00 8 1907 29 Bording IF 2 Stavtrup 3 1-6
Lørdag 16:00 9 1908 29 Ry 1 Lemvig GF 1 6-0
Lørdag 17:15 8 1909 29 Stavtrup 3 Gauerslund 3-1
Lørdag 17:15 9 1910 29 Lemvig GF 1 Bording IF 2 1-3
Lørdag 9:20 13 1911 30 Skjern GF Ry 3 4-1
Lørdag 9:45 13 1912 30 Ommersyssel IF GNIF 5-0
Lørdag 12:40 9 1913 30 Skjern GF Ommersyssel IF 3-3
Lørdag 13:05 9 1914 30 Ry 3 GNIF 1-0
Lørdag 15:35 12 1915 30 GNIF Skjern GF 0-10
Lørdag 15:35 13 1916 30 Ommersyssel IF Ry 3 7-1
Lørdag 9:20 7 1917 31 Bording IF 1 Stavtrup 2 0-2
Lørdag 9:45 7 1918 31 Ry 2 Sammenholdet 0-7
Lørdag 13:05 6 1919 31 Bording IF 1 Ry 2 2-0
Lørdag 13:05 7 1920 31 Stavtrup 2 Sammenholdet 2-3
Lørdag 16:00 12 1921 31 Sammenholdet Bording IF 1 8-0
Lørdag 16:00 13 1922 31 Ry 2 Stavtrup 2 0-4
Lørdag 11:00 6 1923 32 Sydmors Stavtrup 1 0-4
Lørdag 11:25 6 1924 32 Struer B Lemvig GF 2 1-2
Lørdag 13:30 6 1925 32 Sydmors Struer B 1-3
Lørdag 13:55 6 1926 32 Stavtrup 1 Lemvig GF 2 5-0
Lørdag 16:25 8 1927 32 Lemvig GF 2 Sydmors 4-1
Lørdag 16:25 9 1928 32 Struer B Stavtrup 1 1-2
A-slutspil
Søndag 10:35 6 1929 A-slutspil: Kvartfinale Stavtrup 3 Skjern GF 0-1
Søndag 10:35 7 1930 A-slutspil: Kvartfinale Ommersyssel IF Ry 1 0-2
Søndag 10:35 8 1931 A-slutspil: Kvartfinale Sammenholdet Lemvig GF 2 4-2
Søndag 10:35 9 1932 A-slutspil: Kvartfinale Stavtrup 1 Stavtrup 2 3-0
Søndag 12:40 8 1933 A-slutspil: Semifinale Skjern GF Sammenholdet 3-4
Søndag 12:40 9 1934 A-slutspil: Semifinale Ry 1 Stavtrup 1 1-0
Søndag 13:55 8 1935 A-slutspil: Finale Sammenholdet Ry 1 3-1
Efter finalen er der præmieoverrækkelse på bane 1 til nr. 1 og 2
B-slutspil
Søndag 8:30 8 1936 B-slutspil: Playoff GNIF Gauerslund 2-3
Søndag 10:35 12 1937 B-slutspil: Kvartfinale Bording IF 2 Ry 2 4-0
Søndag 10:35 13 1938 B-slutspil: Kvartfinale Ry 3 Lemvig GF 1 0-3
Søndag 11:00 12 1939 B-slutspil: Kvartfinale Bording IF 1 Sydmors 2-0
Søndag 11:00 13 1940 B-slutspil: Kvartfinale Struer B Gauerslund 2-3
Søndag 12:40 12 1941 B-slutspil: Semifinale Bording IF 2 Bording IF 1 2-3
Søndag 12:40 13 1942 B-slutspil: Semifinale Lemvig GF 1 Gauerslund 1-0
Søndag 13:55 7 1943 B-slutspil: Finale Bording IF 1 Lemvig GF 1 0-3
Efter finalen er der præmieoverrækkelse på bane 1 til nr. 1 og 2