Udskriv Limfjordscup 2019 U11 drenge 8-mands
Pulje 11:   Pulje 12:   Pulje 13: Pulje 14: Pulje 15:  
Stavtrup 1 Sammenholdet Mejdal Halgaard 2 Løgstrup 1 Mejrup GU 2  
KLG 2 Mejrup GU 1 KLG 1 Stavtrup 2 Kjøbenhavns Boldklub
Lemvig GF 2 Løgstrup 2   Ry NV Djurs Lemvig GF 1  
Bording IF Gauerslund   Sydmors Mejdal Halgaard 1 Skjern GF  
Dag Tid Bane Kampnr Pulje Hjemmehold Udehold Resultat
               
Lørdag 8:30 2 1601 11 Stavtrup 1 Lemvig GF 2 1-2
Lørdag 9:05 2 1602 11 KLG 2 Bording IF 2-5
Lørdag 12:00 15 (Gymnasiet) 1603 11 Stavtrup 1 KLG 2 2-0
Lørdag 12:35 15 (Gymnasiet) 1604 11 Lemvig GF 2 Bording IF 4-1
Lørdag 16:40 2 1605 11 Bording IF Stavtrup 1 0-5
Lørdag 16:40 3 1606 11 KLG 2 Lemvig GF 2 0-6
Lørdag 8:30 3 1607 12 Sammenholdet Løgstrup 2 2-4
Lørdag 9:05 3 1608 12 Mejrup GU 1 Gauerslund 6-2
Lørdag 12:00 5 1609 12 Sammenholdet Mejrup GU 1 0-7
Lørdag 12:35 5 1610 12 Løgstrup 2 Gauerslund 3-1
Lørdag 16:05 2 1611 12 Gauerslund Sammenholdet 1-2
Lørdag 16:05 3 1612 12 Mejrup GU 1 Løgstrup 2 3-1
Lørdag 8:30 4 1613 13 Mejdal Halgaard 2 Ry 2-5
Lørdag 9:05 4 1614 13 KLG 1 Sydmors 5-1
Lørdag 12:00 2 1615 13 Mejdal Halgaard 2 KLG 1 4-3
Lørdag 12:35 2 1616 13 Ry Sydmors 6-1
Lørdag 16:05 4 1617 13 Sydmors Mejdal Halgaard 2 3-1
Lørdag 16:05 15 (Gymnasiet) 1618 13 KLG 1 Ry 0-5
Lørdag 8:30 5 1619 14 Løgstrup 1 NV Djurs 1-0
Lørdag 9:05 5 1620 14 Stavtrup 2 Mejdal Halgaard 1 2-0
Lørdag 12:00 3 1621 14 Løgstrup 1 Stavtrup 2 2-1
Lørdag 12:35 3 1622 14 NV Djurs Mejdal Halgaard 1 4-2
Lørdag 16:40 4 1623 14 Mejdal Halgaard 1 Løgstrup 1 1-3
Lørdag 16:40 15 (Gymnasiet) 1624 14 Stavtrup 2 NV Djurs 3-1
Lørdag 9:40 2 1625 15 Mejrup GU 2 Lemvig GF 1 0-1
Lørdag 10:15 2 1626 15 Kjøbenhavns Boldklub Skjern GF 2-1
Lørdag 13:10 5 1627 15 Mejrup GU 2 Kjøbenhavns Boldklub 1-7
Lørdag 13:10 15 (Gymnasiet) 1628 15 Lemvig GF 1 Skjern GF 0-1
Lørdag 18:25 4 1629 15 Skjern GF Mejrup GU 2 1-2
Lørdag 18:25 5 1630 15 Kjøbenhavns Boldklub Lemvig GF 1 6-1
A-slutspil
Søndag 8:30 2 1631 A-slutspil: Playoff Stavstrup 2 Skjern GF 7-6
Søndag 8:30 3 1632 A-slutspil: Playoff Løgstrup 2 KLG 1 1-3
Søndag 10:15 15 (Gymnasiet) 1633 A-slutspil: Kvartfinale Mejrup GU 1 Stavstrup 1 6-1
Søndag 11:25 2 1634 A-slutspil: Kvartfinale Lemvig GF 2 KLG 1 3-0
Søndag 11:25 3 1635 A-slutspil: Kvartfinale Ry Stavtrup 2 2-0
Søndag 12:00 4 1636 A-slutspil: Kvartfinale Løgstrup 1 Kjøbenhavns Boldklub 2-0
Søndag 14:20 2 1637 A-slutspil: Semifinale Mejrup GU 1 Ry 4-1
Søndag 14:20 3 1638 A-slutspil: Semifinale Lemvig GF 2 Løgstrup 1 0-1
Søndag 15:30 3 1639 A-slutspil: Finale Mejrup GU 1 Løgstrup 1 0-1
Efter finalen er der præmieoverrækkelse på bane 1 til nr. 1 og 2
B-slutspil
Søndag 8:30 4 1640 B-slutspil: Playoff Mejdal Halgaard 1 Lemvig GF 1 2-1
Søndag 8:30 5 1641 B-slutspil: Playoff Gauerslund Sydmors 4-5
Søndag 11:25 5 1642 B-slutspil: Kvartfinale Sammenholdet KLG 2 3-0
Søndag 11:25 15 (Gymnasiet) 1643 B-slutspil: Kvartfinale Bording IF Sydmors 3-1
Søndag 12:00 2 1644 B-slutspil: Kvartfinale Mejdal Halgaard 2 Mejdal Halgaard 1 7-0
Søndag 12:00 3 1645 B-slutspil: Kvartfinale NV Djurs Mejrup GU 2 5-0
Søndag 13:45 5 1646 B-slutspil: Semifinale Sammenholdet Mejdal Halgaard 2 0-5
Søndag 14:20 5 1647 B-slutspil: Semifinale Bording IF NV Djurs 1-8
Søndag 15:30 4 1648 B-slutspil: Finale Mejdal Halgaard 2 NV Djurs 1-3
Efter finalen er der præmieoverrækkelse på bane 1 til nr. 1 og 2