Udskriv Limfjordscup 2019 U8 drenge 5-mands
Pulje 33: Pulje 34: Pulje 35: Pulje 36:
Stavtrup 1 BMK KLG 2 Stavtrup 4
KLG 1 Holstebro Frugt Lager Gauerslund Ry 2
Skjern GF Ry 1 Stavtrup 3 Sydmors
Lemvig GF 2 Stavtrup 2 Ommersyssel IF Lemvig GF 1
Dag Tid Bane Kampnr Pulje Hjemmehold Udehold Resultat
               
Lørdag 9:20 8 2101 33 Stavtrup 1 Skjern GF 3-3
Lørdag 9:45 8 2102 33 KLG 1 Lemvig GF 2 9-0
Lørdag 11:50 12 2103 33 Stavtrup 1 KLG 1 2-0
Lørdag 11:50 13 2104 33 Skjern GF Lemvig GF 2 4-0
Lørdag 13:55 12 2105 33 Lemvig GF 2 Stavtrup 1 0-6
Lørdag 13:55 13 2106 33 KLG 1 Skjern GF 5-0
Lørdag 9:20 9 2107 34 BMK Ry 1 3-7
Lørdag 9:45 9 2108 34 Holstebro Frugt Lager Stavtrup 2 4-5
Lørdag 11:25 12 2109 34 BMK Holstebro Frugt Lager 2-2
Lørdag 11:25 13 2110 34 Ry 1 Stavtrup 2 3-1
Lørdag 14:20 8 2111 34 Stavtrup 2 BMK 3-3
Lørdag 14:20 9 2112 34 Holstebro Frugt Lager Ry 1 0-6
Lørdag 11:00 8 2113 35 KLG 2 Stavtrup 3 0-3
Lørdag 11:25 8 2114 35 Gauerslund Ommersyssel IF 1-1
Lørdag 13:05 12 2115 35 KLG 2 Gauerslund 0-0
Lørdag 13:30 12 2116 35 Stavtrup 3 Ommersyssel IF 5-1
Lørdag 16:25 6 2117 35 Ommersyssel IF KLG 2 3-0
Lørdag 16:25 7 2118 35 Gauerslund Stavtrup 3 2-5
Lørdag 11:00 9 2119 36 Stavtrup 4 Sydmors 7-0
Lørdag 11:25 9 2120 36 Ry 2 Lemvig GF 1 7-0
Lørdag 13:05 13 2121 36 Stavtrup 4 Ry 2 2-4
Lørdag 13:30 13 2122 36 Sydmors Lemvig GF 1 2-4
Lørdag 16:50 6 2123 36 Lemvig GF 1 Stavtrup 4 4-7
Lørdag 16:50 7 2124 36 Ry 2 Sydmors 3-0
A-slutspil
Søndag 9:20 6 2125 A-slutspil: Kvartfinale Stavtrup 1 Stavtrup 2 1-0
Søndag 9:20 7 2126 A-slutspil: Kvartfinale Ry 1 KLG 1 3-0
Søndag 9:20 8 2127 A-slutspil: Kvartfinale Stavtrup 3 Stavtrup 4 0-4
Søndag 9:20 9 2128 A-slutspil: Kvartfinale Ry 2 Ommersyssel IF 8-0
Søndag 11:50 6 2129 A-slutspil: Semifinale Stavtrup 1 Stavtrup 4 3-4
Søndag 11:50 7 2130 A-slutspil: Semifinale Ry 1 Ry 2 4-3
Søndag 13:30 8 2131 A-slutspil: Finale Stavtrup 4 Ry 1 2-0
Efter finalen er der præmieoverrækkelse på bane 1 til nr. 1 og 2
B-slutspil
Søndag 9:45 12 2132 B-slutspil: Kvartfinale Skjern GF Holstebro Frugt Lager 2-0
Søndag 9:45 13 2133 B-slutspil: Kvartfinale BMK Lemvig GF 2 2-0
Søndag 9:45 8 2134 B-slutspil: Kvartfinale Gauerslund Sydmors 5-1
Søndag 9:45 9 2135 B-slutspil: Kvartfinale Lemvig GF 1 KLG 2 3-1
Søndag 12:15 12 2136 B-slutspil: Semifinale Skjern GF Gauerslund 5-2
Søndag 12:15 13 2137 B-slutspil: Semifinale BMK Lemvig GF 1 2-1
Søndag 13:30 12 2138 B-slutspil: Finale Skjern GF BMK 2-1
Efter finalen er der præmieoverrækkelse på bane 1 til nr. 1 og 2