Udskriv Limfjordscup 2019 U9 drenge 5-mands
Pulje 21:   Pulje 22:   Pulje 23: Pulje 24: Pulje 25: Pulje 26:
Lemvig GF 2 GNIF 2   Lemvig GF 1 KLG 1 Rindum SU 2 KLG 3
NV Djurs Sammenholdet Struer B 2 SHN Ulfborg Struer B 1 Rindum SU 3
Rindum SU 1 Sydmors   Stavtrup 1 GNIF 1 Stavtrup 2 Lemvig GF 3
Ry 2 KLG 2   KLG 4 Ry 1 Mejdal Halgaard Ommersyssel IF
BMK   Bording IF          
Dag Tid Bane Kampnr Pulje Hjemmehold Udehold Resultat
               
Lørdag 8:30 6 2001 21 Lemvig GF 2 Ry 2 5-5
Lørdag 8:30 7 2002 21 NV Djurs BMK 8-0
Lørdag 10:35 6 2003 21 Rindum SU 1 Lemvig GF 2 2-2
Lørdag 10:35 7 2004 21 Ry 2 NV Djurs 1-4
Lørdag 12:15 6 2005 21 BMK Rindum SU 1 0-8
Lørdag 12:15 7 2006 21 NV Djurs Lemvig GF 2 3-1
Lørdag 15:10 6 2007 21 Ry 2 Rindum SU 1 1-2
Lørdag 15:10 7 2008 21 Lemvig GF 2 BMK 4-0
Søndag 8:30 6 2009 21 Rindum SU 1 NV Djurs 2-1
Søndag 8:30 7 2010 21 BMK Ry 2 0-6
Lørdag 8:30 8 2011 22 GNIF 2 KLG 2 0-8
Lørdag 8:30 9 2012 22 Sammenholdet Bording IF 1-3
Lørdag 10:10 9 2013 22 Sydmors GNIF 2 1-4
Lørdag 10:35 9 2014 22 KLG 2 Sammenholdet 3-2
Lørdag 12:15 8 2015 22 Bording IF Sydmors 3-4
Lørdag 12:15 9 2016 22 Sammenholdet GNIF 2 0-0
Lørdag 15:35 8 2017 22 KLG 2 Sydmors 10-1
Lørdag 15:35 9 2018 22 GNIF 2 Bording IF 0-2
Søndag 8:55 8 2019 22 Sydmors Sammenholdet 2-3
Søndag 8:55 9 2020 22 Bording IF KLG 2 1-4
Lørdag 8:30 12 2021 23 Lemvig GF 1 Stavtrup 1 3-1
Lørdag 8:55 12 2022 23 Struer B 2 KLG 4 6-0
Lørdag 11:50 8 2023 23 Lemvig GF 1 Struer B 2 3-1
Lørdag 11:50 9 2024 23 Stavtrup 1 KLG 4 4-0
Lørdag 14:45 8 2025 23 KLG 4 Lemvig GF 1 0-4
Lørdag 14:45 9 2026 23 Struer B 2 Stavtrup 1 0-4
Lørdag 8:30 13 2027 24 KLG 1 GNIF 1 12-1
Lørdag 8:55 13 2028 24 SHN Ulfborg Ry 1 2-2
Lørdag 12:40 12 2029 24 KLG 1 SHN Ulfborg 4-0
Lørdag 12:40 13 2030 24 GNIF 1 Ry 1 1-4
Lørdag 15:10 12 2031 24 Ry 1 KLG 1 0-3
Lørdag 15:10 13 2032 24 SHN Ulfborg GNIF 1 6-1
Lørdag 10:10 12 2033 25 Rindum SU 2 Stavtrup 2 3-2
Lørdag 10:10 13 2034 25 Struer B 1 Mejdal Halgaard 2-5
Lørdag 14:45 12 2035 25 Rindum SU 2 Struer B 1 1-0
Lørdag 14:45 13 2036 25 Stavtrup 2 Mejdal Halgaard 0-5
Lørdag 16:50 12 2037 25 Mejdal Halgaard Rindum SU 2 2-1
Lørdag 16:50 13 2038 25 Struer B 1 Stavtrup 2 0-5
Lørdag 10:10 8 2039 26 KLG 3 Lemvig GF 3 1-2
Lørdag 10:35 8 2040 26 Rindum SU 3 Ommersyssel IF 2-2
Lørdag 14:45 6 2041 26 KLG 3 Rindum SU 3 0-3
Lørdag 14:45 7 2042 26 Lemvig GF 3 Ommersyssel IF 3-2
Lørdag 17:15 6 2043 26 Ommersyssel IF KLG 3 2-2
Lørdag 17:15 7 2044 26 Rindum SU 3 Lemvig GF 3 0-4
A-slutspil
Søndag 8:30 12 2045 A-slutspil: Playoff Lemvig GF 1 SHN Ulfborg 13-14
Søndag 8:30 13 2046 A-slutspil: Playoff KLG 1 Stavtrup 1 5-0
Søndag 8:55 12 2047 A-slutspil: Playoff Mejdal Halgaard Rindum SU 3 6-0
Søndag 8:55 13 2048 A-slutspil: Playoff Lemvig GF 3 Rindum SU 2 3-4
Søndag 11:25 8 2049 A-slutspil: Kvartfinale SHN Ulfborg Rindum SU 1 4-5
Søndag 11:25 9 2050 A-slutspil: Kvartfinale KLG 1 NV Djurs 2-1
Søndag 11:25 12 2051 A-slutspil: Kvartfinale Mejdal Halgaard KLG 2 4-0
Søndag 11:25 13 2052 A-slutspil: Kvartfinale Rindum SU 2 Bording IF 4-1
Søndag 13:05 8 2053 A-slutspil: Semifinale Rindum SU 1 Mejdal Halgaard 1-3
Søndag 13:05 9 2054 A-slutspil: Semifinale KLG 1 Rindum SU 2 6-7
Søndag 14:20 8 2055 A-slutspil: Finale Mejdal Halgaard Rindum SU 2 4-0
Efter finalen er der præmieoverrækkelse på bane 1 til nr. 1 og 2
B-slutspil
Søndag 9:45 6 2056 B-slutspil: Playoff Struer B 2 GNIF 1 5-3
Søndag 9:45 7 2057 B-slutspil: Playoff Ry 1 KLG 4 5-0
Søndag 10:10 8 2058 B-slutspil: Playoff Stavtrup 2 BMK 3-0
Søndag 10:10 9 2059 B-slutspil: Playoff Ommersyssel IF Sydmors 6-1
Søndag 10:10 12 2060 B-slutspil: Playoff Ry 2 Struer B 1 0-5
Søndag 10:10 13 2061 B-slutspil: Playoff GNIF 2 KLG 3 1-7
Søndag 11:50 8 2062 B-slutspil: Kvartfinale Lemvig GF 2 Struer B 2 4-0
Søndag 11:50 9 2063 B-slutspil: Kvartfinale Sammenholdet Ry 1 0-3
Søndag 11:50 12 2064 B-slutspil: Kvartfinale Stavtrup 2 Ommersyssel IF 5-2
Søndag 11:50 13 2065 B-slutspil: Kvartfinale Struer B 1 KLG 3 3-1
Søndag 13:05 12 2066 B-slutspil: Semifinale Lemvig GF 2 Stavtrup 2 2-1
Søndag 13:05 13 2067 B-slutspil: Semifinale Ry 1 Struer B 1 1-2
Søndag 14:20 7 2068 B-slutspil: Finale Lemvig GF 2 Struer B 1 0-1
Efter finalen er der præmieoverrækkelse på bane 1 til nr. 1 og 2